Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Shaqiri - Çlirimitari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  51

Në ball të luftës
N'troje t'Dardanisë
UÇK UÇK
Zemra e djalerisë
UÇK UÇK
Zemra e shqiptarisë
Sot ka ardh dita
Zot t'i dalim tokës
UÇK UÇK
Zemra e Kosovës
UÇK UÇK
Shpresa e Kosovës

Jam çlirimtaarr
Jam
n’troje t'miiaa
Kur thrret atdheeuuu
N’kambë shqiptariiaaa
Shqip ku flet Gurr e Lis
E çaj qiellin per mjedis
Per Kosovën jap dy jetë
Vdekjen time e vras vet
Kush është trim, kush është djal
Sot
atdheut zot me i dal
Pasha qiell e pasha dhé
Plumba s'kanë sa jemi ne

( I gjithë teksti 2 herë )


Ky tekst u dërgua nga K

Ilir Shaqiri - Çlirimitari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çlirimitari".
3. Video është e këngës "Çlirimitari", por nuk këndohet nga Ilir Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Shaqiri:


Komente 0