A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ilir Shaqiri - Jam Këtu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/04/2014

2014-04-21T12:49:14Jam Shqiptar e Kosovar
zot e krenar
mbi ket dhe qe kam si fe
kam Vatan e kam Atdhe

Un jam ktu kur skish njeri
as skish kufi as fqinjeri

Un jam ktu kur Mali zi
me Dallmaci
ish ILIRI
un jam ktu kur zoti vet
e beri fush e mal e det

Ref: Un jam ktu kur nga nji det
ne tjetrin det isha zot vet
Un jam ktu e ktu do te jem
Dem baba Dem
Gjersa mali behet hi
e hiri mal perseri

jam Shqiptar e Kosovar
zot e bujar
kam burrni qe ska njeri
mijera vjet veq per liri
kam ushtar me krye lidh
me tri shami per trimeri
e shtremall jam gojalli
me syt e kthjellt
me plot shkendi

Un jam ktu kur skish njeri
as skish kufi as fqinjeri

Ref:2x un jam ktu kur nga nje det
ne tjetrin det isha zot vet
un jam ktu
e ktu do te jem
Dem baba Dem
gjersa mali behet hi
e hiri mal perseri


Ky tekst u dërgua nga Shkupi X2
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019