Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Shaqiri - Moj Xhemile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

moj xhemile moj shami t" kuqe ti ngjyn nana moj flokt e kuqe ti ngjyn nana moj flokt e kuqe 2/rf moj xhemile merri kto qa me ble me to blej dimi jlek te bardh se per hater t'kemi mar se per hater moj t'kemi marr din raka tink taka rrin tak 2/rf


Ky tekst u dërgua nga Genta


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ilir Shaqiri - Moj Xhemile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Xhemile".
3. Video është e këngës "Moj Xhemile", por nuk këndohet nga Ilir Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Shaqiri:


Komente 0