Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Shaqiri - Po Kthehem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Po kthem perseri o male me ju pa
A jeni tforta ashtu si ju ka lene
Nju e rrita shtatin ju me dhat fuqi
Rrug e sheshe i flaka te gjeja liri
Po jehojne bjeshket emrin tan besnik
Malli nuk pergjumet dojn met marun ngryk
Sa her un ju thirra me kete zerin tim
Gzimin, endrrat, shpirtin mi moret nperqafim


Ky tekst u dërgua nga Shkupii🫀

Ilir Shaqiri - Po Kthehem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Kthehem".
3. Video është e këngës "Po Kthehem", por nuk këndohet nga Ilir Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Shaqiri:


Komente 0