Më mbaj mend (për 1 muaj)

Reshat Arbana, Ilir Shaqiri & Nikollë Nikprelaj - Luma Pushkë Lirie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luma Pushkë Lirie" kënduar nga Reshat Arbana, Ilir Shaqiri & Nikollë Nikprelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN
Ilir Shaqiri & Nikollë Nikprelaj
Publikimi: 06/01/2021
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 18
Muzika: Edmond Zhulali
Orkestrimi: Edmond Zhulali
Producent: Lavdrim Rata
Teksti: Luftar Spahiu & Lavdrim B. Rata
Directed: Fatlum Nerguti
Cinematography: Endi Hoxha
Instrumentistë: Arian Gjici (Qifteli & Kitare)
Back Vocal: Fatbardh Karaj
Make Up: Dashi
Aktruan: Djemtë E Lumës
Konsulente Letrare: Nermin Spahiu
Asst. Camera: Dini Hoxha
Gaffer: Urim Spahiu
Asistuan: Aledin Spahiu, Artur Kurtallari & Bexhet Nerguti
Best Boys: Sergen Nerguti & Bekim B. ShehuReshat Arbana, Ilir Shaqiri & Nikollë Nikprelaj - Luma Pushkë Lirie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luma Pushkë Lirie".
3. Video është e këngës "Luma Pushkë Lirie", por nuk këndohet nga Reshat Arbana, Ilir Shaqiri & Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Ilir Shaqiri:


Komente 0