A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilir Spanca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Ilir Spanca është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Më datë 14 Prill 2017, Ilir Spanca publikon videoklipin "Xhane Xhane". Në Dhjetor 2017 publikon kengen "Jam dorzu". Më datë 5 Gusht 2018, Ilir Spanca & Riza Spanca publikojnë videoklipin "Kendojme Bashke". Më datë 5 Qershor 2019, Ilir Spanca publikon videoklipin "Moj Dashni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lulzim Krasniqi

Nexhat Kumnova

Leonard Bushgjokaj

Rbs

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Sazan Mecani

Gentian Muska


Tags: Ilir Spanca

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019