Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Veliu
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
Këndon kryesisht: e lehtë

Ilir Veliu është këngëtar i njohur. Në vitin 2001, Ilir Veliu publikon albumin "Ti Je Melodia".

Në vitin 2002, Ilir Veliu publikon albumin "Une Dhe Kitara".

Më datë 4 Mars 2009, Ilir Veliu publikon videoklipin "Edhe Shkolla Po Mbaron".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 0