Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Veliu - Adi Ana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Te fola shum gjate per dashurine
Te fola te fola perseri
Pergjigje jo smora un nga ti
Nji dit heshtur mu afrove
Dhe koken ulur mbaje posht
Te lutem djalo ti largohu
Nje tjetri zemren ja kam dhene
Adio Ana tu pergjigja
Adio adio lamtumire


Ky tekst u dërgua nga Livio


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ilir Veliu
Publikimi: 01/12/2001


Ilir Veliu - Adi Ana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adi Ana".
3. Video është e këngës "Adi Ana", por nuk këndohet nga Ilir Veliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Veliu:


Komente 0