Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilira Gashi - Shoku Im Me I Ngushte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  45

Ti je shoku im i ngusht. me duket se gjithë jetën tnjoh, te njejtat libra i lexuam tnjetat smundje i kaluam tash kur ike fluturove une ste lidh as nuk te ndal gjete dashurin e pare t'uroj rruge te mbarë....

ref..
ti je unaza ne gishtin e saj varsja e saj, ti je balluke ne flokun e saj, djelli mbi qepall,
trishtimja ne syrin e saj
shall i dimirave. mesues je dhe babagjysh i krishtlindjeve eheh...
ti je unaza ne gishtin e saj,fjolla mbi kapel... dore e mendafshit dhe baza e fort me cilen ajo shkel...
ti je gjoks shkemb qe e mbeshtet dhe ti nuk ma ke faj qe ende pres, dikush tma fal qka ti jep asaj.asaj asajjj asajjjj hhhhh...

hooohh....ti je shoku im i ngusht me duket se gjith jeten tnjoh.te njejata libra i lezuam tnjejtat smundje i kaluam...
kurr si mashkull ste shikova por te pash veq me nje sy..
s'xhelozoj por pak lakmoj qka shoh te ju te dyhhh-hhh.....ohhhhhhh..

rep.
ti je unaza ne gishtin e saj varsaj e saj, ti je balluke ne flokun e saj. dielli mbi qepall
trishtimja ne syrin e saj.shall i dimrave.mesues je dhe babagjysh i krishtlindjeve heeee...
ti je unaza ne gishtin e saj,fjolla mbi kapel, dore e mendafshit dhe baza e fort mbi cilen ajo shkel...
ti je gjoks shkemb qe po e mbeshtet dhe ti nuk ma ke faj qe ende pres dikush t'ma fal qka ti jep asaj..asaja asaj haaaa huuuu huuuuuu...

ti je unaza ne gishtin e saj,fjolla mbi kapel, dore e mendafshit dhe baza e fort mbi cilen ajo shkel...
ti je gjoks shkemb qe po e mbeshtet dhe ti nuk ma ke faj qe ende pres dikush t'ma fal qka ti jep asaj..asaja asaj haaaa huuuu huuuuuu...

Ky tekst u dërgua nga Rilinnda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Renditja: Top 200
Publikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Ilira Gashi - Shoku Im Me I Ngushte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoku Im Me I Ngushte".
3. Video është e këngës "Shoku Im Me I Ngushte", por nuk këndohet nga Ilira Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilira Gashi:


Komente 1