Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iliret - Magdalena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  10

Se flokte e verdha me syte e zi moj Magdalena
se flokte e verdha me syte e zi moj Magdalena
Si harroj jo kur per jete Magdalene moj Magdalena
Ja do t'marr moj ja do vdes Magdalene moj Magdalena

Se rruges sate nuk kaloj dot moj Magdalena
Se rruges sate nuk kaloj dot moj Magdalena
Shikoj ballkonin dhe qaj me lot Magdallene moj Magdalena
Se pa ty nuk jetoj dot Magdallene moj Magdalena

se ne ballkon lulet kan qele moj Magdalena
se ne ballkon lulet kan qele moj magdalena
kepute nje dhe falma mua Magdalene moj Magdalena
Te kam dashur dhe te du Magdalene moj Magdalena


Ky tekst u dërgua nga  adhurimIlirët
Publikimi: 11/07/2014


Iliret - Magdalena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Magdalena".
3. Video është e këngës "Magdalena", por nuk këndohet nga Iliret.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilirët:


Komente 0