Më mbaj mend (për 1 muaj)


Iliret - Me Tjetrin Pran Mkalon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Tjetrin Pran Mkalon".
3. Video është e këngës "Me Tjetrin Pran Mkalon", por nuk këndohet nga Iliret.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Iliret - Me Tjetrin Pran Mkalon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

03/11/2010

2010-11-03T20:40:55+00:00Me tjetrin pran me kalon

Fluskat e bores syt mi mbulojne
syt mi mbulojne
Kjo nat e ftofte ndjenjat mi zgjoj
ndjenjat per ty mi zgjoj
ref;
E ti me tjetrin pran me kalon
zemren ma lendon

Dy pika lot syt mi kujtojn
syt qe plagojn
dy duar te njoma me sme ledhatojn,sme ledhatojn

ref;
E ti me tjetrin pran me kalon
zemren ma lendon

Sa e sa her ne enderr te kam kerkuar,ty te kam kerkuar
Sa e sa net pa gjum un i vetmuar,ne pritje jam shendruar

ref;
E ti me tjetrin pran me kalon
zemren ma lendon


Ky tekst u dërgua nga Valoni.gj
Më Shumë Këngë Nga Ilirët:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet