Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iliret - Sa Shum Te Kam Dasht Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sishte ender ishte shume e vertet
Te besova,Ti e mbyte nje jete..
Nese te shoh ndonje dite
Do ta them vec nje fjale
Sa te jem gjall ne ket jet kur skam per ta fale

Sikur trupi pa shpirt
Un pa Ty tash kam mbet
Sa shum te kam dasht e ti me harrove krejt.Ref

Sa shume zemra e sa shume dashuri
Nuk jane bashk ne kete bote plot lakmi
Vec ata me kuptojn
Qe kan dasht me gjith shpirt
Dashurija ime prej teje se kam prit

Sikur trupi pa shpirt
Un pa Ty tash kam mbet
Sa shum te kam dasht e ti me harrove krejt.Ref


Ky tekst u dërgua nga AdrianGaxhaTeDua


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ilirët
Publikimi: 10/08/2012


Iliret - Sa Shum Te Kam Dasht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shum Te Kam Dasht".
3. Video është e këngës "Sa Shum Te Kam Dasht", por nuk këndohet nga Iliret.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilirët:


Komente 0