Live Video

Iliret - Hypa Zhdrypa  (Feat. Mihrije Braha)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/12/2012

2012-12-13T20:44:44

Featuring

Mihrije BrahaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hypa Zhdrypa" kënduar nga Iliret.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Iliret i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ilirët:

Më Shumë...