Live Video

Ilirët & Ganja - Çka M'ka Syri Qe M'loton  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1994

1994-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Ganimete Abazi (Ganja)

Këngë e albumit:

"Ilirët Me Miq"

Këngë e albumit:

"Iliret & Ganja 1"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çka M'ka Syri Qe M'loton" kënduar nga Ilirët & Ganja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ilirët & Ganja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ilirët:

Më Shumë...