Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilirian Beqiri - Je E Bukur Pasha Mamin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


po me dukesh sonte
bash sikur princesh
faqet kuqe rrumbullake
buzet sikur dredhz 2x

je e bukur pasha mamin
je e omel pasha babin
je e kajshme jashaa jasha
me e bukur je ner vasha
hajde sonte me shuplaka
o le te ndezet e ti del flaka
o ti del flaka bohet zjarr
e ma i lumtur sonte jam

me ke qmendur sonte
me ke lan pa men
buzqeshja jotee
e tash jam un ne ren 2x

je e bukur pasha mamin
je e omel pasha babin
je e kajshme jashaa jasha
me e bukur je ner vasha
hajde sonte me shuplaka
o le te ndezet e ti del flaka
o ti del flaka bohet zjarr
e ma i lumtur sonte jam

hajde sonte me shuplaka
o le te ndezet e ti del flaka
o ti del flaka bohet zjarr
e ma i lumtur sonte jam

Ky tekst u dërgua nga Valmire AzemiPublikimi: 08/11/2013


Më Shumë Këngë Nga Ilirian Beqiri:


Komente 0


Ilirian Beqiri - Je E Bukur Pasha Mamin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je E Bukur Pasha Mamin".
3. Video është e këngës "Je E Bukur Pasha Mamin", por nuk këndohet nga Ilirian Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.