Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Iliriana Loxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Iliriana Loxha është një këngëtare e njohur. Në vitin 2000, Iliriana Loxha publikon albumin "Kthehu". Në Nëntor 2002, Iliriana Loxha merr pjesë në Nota Fest 2002 me këngën "Nuk Isha Une Por Malli Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareKthehu (2000)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Xhesika Lela

Gledis

Yllka Berisha

Stela Brahimllari

Sevi

Arjela Krasniqi

Liliana Kanina

Lili

Entela Ilirjani

Tags: Iliriana Loxha, Ilirjana Loxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet