Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iliriana Loxha - Fjalë E Saj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Kthehu"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fjalë E Saj" kënduar nga Iliriana Loxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Iliriana Loxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Iliriana Loxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet