Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilirjana Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Ilirjana Berisha është një këngëtare e njohur. Ilirjana eshte nga Peja. Eshte studente dhe me muzike ka filluar ne shkollen fillore se pari duke kenduar ne manifestimet shkollore dhe koncertet per femije dhe mandej per te rritur. Qdo here eshte paraqitur duke kenduar live hitet me te medhaja boterore te Mariah Carey e Whitney Houstonit. Ilirjana muziken e ka vetem hobi dhe ajo nuk eshte marre shume intenzivisht me muzike, pasi i eshte perkushtuar me shume studimeve dhe punes. Në Maj 2009, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Viona Shabani

Muhrabije Malazogu

Malda Susuri

Dorina Xerxa

Fjolla Krasniqi

Sadete Shkodra

Arbëresha Hajdari

Shpresa Berisha

Elida Kryeziu

Antigona Rustolli

Tags: Ilirjana Berisha, Iliriana Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet