A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ilirjana Berisha - Eja


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/04/2009

2009-04-14T13:38:46

Participating in

Top Fest 6


Rastesisht u shfaqe sot
dhe se di perse
zemren time e pushtoj nje ndjenje krejtesisht e re

Dikur sti leshoja syt
dhe ste flisja dot
po per mua je tani
i vetmi n'kete bote

Para teje
tani shkrihem krejt
skam besuar
qe ndryshoj kaq shpejt

Ref: (2x)
Eja , eja dhe me merr ne duar
nuk jam n'zon te ndaluar
eja e mos prit aspak
jam veq dy hapa larg.

Qdo fillim eshte i veshtire
kjo eshte e vertet
pa te puth njeher e mir
s'mund te jem e qete

Dikur sti leshoja syt
dhe ste flisja dot
po per mua je tani
i vetmi n'kete bote

Para teje
tani shkrihem krejt
skam besuar
qe ndryshoj kaq shpejt

Ref......


Lyrics submited by  rina


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019