Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iljas Limani

Nuk ka akoma asnjë votë

Iljas Limani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fidaim Gashi

Ferki Veseli

Arbër Aliu

Arbnor Dulla

Qemal Stafasani

Faton Avdyli

Afrim Spahiu

Bujar Gashi

Arber Mavraj

Lirigzon Emini

Tags: Iljas Limani, Iljaz Limani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet