Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Iljaz Jashari është një shkrimtar. Shkollen fillore e kreu ne vendlindje, ndersa te mesmen ne gjimnazin "Zef LushMarku" ne Shkup.Akutalisht vijon studimet albanologjike ne universitetin "Shen Qirili dhe Metodi" Shkup....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Mahir Ademi

Leonard Mrishaj

Ardit Mehmetaj

Klevis Maliqi

Serael

Kadri Mehmeti

Leonard Shala

Endrit Mehmeti

Perparim Blakaj

Gentinikqi


Tags: Iljaz Jashari

Iljaz Jashari në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë