Ilmo Farizi
Ilmo Farizi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ilmo Farizi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe baladë popullore. Më datë 22 Shtator 2018, Ilmo Farizi publikon videoklipin "Me Fal Dashni". Më datë 1 Shkurt 2019, Ilmo Farizi publikon videoklipin "Me Kujto". Teksti i këngës u shkrua nga Ejup Shabani. Më datë 22 Shkurt 2019, Ilmo Farizi publikon videoklipin "Pernime". Më datë 7 Qershor 2019, Ilmo Farizi publikon videoklipin "Çka T'bon Dashnia". Teksti i këngës u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona. Më datë 24 Nëntor 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0