Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilsi Ademi - Lem Ta Puth Nishanin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Mu në cep të buzës
Kur të pashë nishanin
Mendja më erdhi rrotull
Këmbët s'po më mbanin

Erdha pranë ta puthi
Nishanin në faqe
Më dehu era jote
Lule manushaqe

Ref.
Ç'ma përvlove zemrën
Ç'ma këpute xhanin
Mos bëj naze goce
Lem ta puth nishanin

S'di si e kam hallin
Me këto nishane
Mos më lodh mi goce
Dil njiher ksaj ane


Ky tekst u dërgua nga  ILSIADEMI2020


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ilsi Ademi - Lem Ta Puth Nishanin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lem Ta Puth Nishanin".
3. Video është e këngës "Lem Ta Puth Nishanin", por nuk këndohet nga Ilsi Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0