Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lluni - Intro Omerta (Chapter 1) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Yo I met the connect
U njoftum dha rrespekt
Folem pune, krejt perfekt
M’tha kom pru lajme check
Njoni prej haverav tu m’doket o ka qet
Niva që ish kap n’kasetë
Tu i qkep ka 20 vjet

Damn
If its true ni plum tru t’garantum
M’tha veq a pagun I got a goon
Ja vrajm edhe grun
Nahh
Lay low sen ske pa sen ske ni
Let a few dayz go by
Un t’lajmroj kur me hi G
Kush ka tiq, keq ju paska iq
Vijn killerat prej shqipnis
Ndaj nga 5 k each
Aight don, consider it done
U reprezent to the fullest
We got bullets for some
Peace


Ky tekst u dërgua nga McSiKreshtaLluni
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/04/2022
Teksti: Lluni
Produksioni: K-Master
Beat/Instrumental: Tony
Mix/Master: Jclassicbeats
Video Produksioni: PrrijungLluni - Intro Omerta (Chapter 1)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro Omerta (Chapter 1)".
3. Video është e këngës "Intro Omerta (Chapter 1)", por nuk këndohet nga Lluni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lluni:


Komente 0