Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lluni - Mario & Luigi (Feat. Mc Kresha)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I’ts the real shit
Shit that make you feel shit

Lluni

My team is the gooniez no
heaven fundin perfuni,
spanjollt na kan inati,i
guess im Catalluni. Tu shit
te lluna parki my runners
running si Ronnye,baby plot
killa kemi.
(GET EM GIRLS).
Sex dhe pistoleta kodi i
heshtjes osht omerta, per
juve pleshta vdekja mas
perleshjes osht oferta.

Ma reper se ju Mentor Kurtishi
besom edhe drug dillerat
mkishin bo Mentor Kur Tishi.
Face off si travolta
n’pallta revolvera Colta,
tum pasit 2 pokahonta rrugve
Assassin si Orca, nuk jom
prej New York po i smoki si
New porta ngrehet koma
prehet dora gjaku n’engjull
hapet porta.
Paranoja per treg u bo loja
e dekt i du lejla krejt lekt
pa majt della nJELEK yeah.
Minus 20 grad tu sill rrugve
Merr Jep, Kur e nxerri
bertet e jav mati n’portret
me pas veten ortak homie jau
boj orteg.Kur ki hustle
connect senet hazer i pret
niher nihesh si Mbret than
you face 20 vjet.
Grisellda ish kon krenare,
oren rollie audemars
Boren n’damar doren n’arm
HAHA
Plot killera no PR rima i go
bar4bar PR nuk ka pare me
pare.

Nuk kryn pune kerkim falja
Lypin me hi n’Beef tani
Lypin ku o dalja
Tani lypin ku o daja
Shoki got the fya hor per mu
fol Tillaja
Mister buckshot nonstop
Higher
Homicide on my mind never
no liar.
Ugh Hor per mu fol Tillaja…
My name ring ball si
Katedralja.

Mc kresha

Vesh valention ska rezerva
n’dosta
Quentin tarantino u ardhe me
reservoir dogs-a
killeri vjen si posta la
vida peligrosa
Rodrigon’tel dos killos
per hermosa
Mjekrren barbarosa letren
hekurosa
Diamanta t’ftoft n’qafe tem
u plevitosa
ju sjeni brad pitta babes
Jeni bretkosa
haver u pjek pitja 500shja
n’brek rrospav
jena dal fare sja vari
fare ligjit
tu kcy me marr pare n’loje
mari me luigjin
goodfella flow palu vario
imixhin
got my london boiz shesin
drog te kembrixhi
yo f**k losin weight i kom
hek 8 kurgjo so mi hek 10
po foli pound cake ti po
flet te dajt n’tape yellow
tape t’gjejn fjet n’goje me
duck tape
burgu pret e percjell pllugu
jem si murgu s’flet veq
percjell
gjolli pshtjell rri si mret
n’keshtjell
t’kryhet filmi t’vij si
babadimri n’kershendell
me ni arm t’nxeht kerset
nder t’pershendet
Killa cam cam Rico Killa cam cam
s/o to ky shqipez n’queens
Kokodilla bambam

Killa cam cam Rico Killa cam cam
s/o to ky shqipez n’queens
Kokodilla bambam


Ky tekst u dërgua nga Hana🌙Lluni
Featuring: Mc Kresha
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/10/2022
Teksti: Lluni & Mc Kresha
Produksioni: PINT
Beat/Instrumental: Tony
Mix/Master: J ClassicLluni - Mario & Luigi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mario & Luigi".
3. Video është e këngës "Mario & Luigi", por nuk këndohet nga Lluni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lluni:


Komente 0