Më mbaj mend (për 1 muaj)

Imagine Films
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15

Imagine Films është video produksion shumë i njohur. E themeluar në vitin 2010, IMAGINE FILM ka arritur pozitën e saj aktuale të bazuar në pasionin e njerëzve të saj për muzikë, video, fotografi, filma, reklamat dhe marketing. Këmbëngulja e tyre ka bërë që puna e tyre të pëlqehet pa masë. Erkand Shabani, themeluesi i Imagine Films me krenari ndan suksesin e ekipit të tij me vlerësimet më të larta.

Imagine Films ka bashkëpunuar me artistë të mëdhenj si: Dafina Zeqiri, Ghetto Geasy, Lyrical Son, Kaltrina Selimi, Leonora Jakupi, Zanfina Ismaili, Mc Kresha, Dj Blunt & Real 1, Da Ligs etj, në prodhimin e videove, si dhe prodhime kualitative. Me punën që kanë bërë janë vlerësuar me disa çmime si "Best Female Video" në VFM'12 për videon Dafina Zeqiri - My Swag. Me qëllim për të krijuar dhe të zhvillojnë mundësitë për artistët e Kosovës që të shprehen lirisht dhe në mënyrë krijuese, IMAGINE përpjekjet për të siguruar punën e saj më të mirë në të gjitha fushat.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet