A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Imbro Manaj
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.6 / Votuan:  12
Këndon kryesisht: etno

Imbro Manaj është këngëtar i njohur. Imbro është marrë me muzikë që kur ishte 10 vjeç dhe luan në shumë instrumenta muzikorë. Këngëtari që vjen nga njê familje muzikantësh është bërë i njohur për publikun me këngët dhe videoklipet e realizuara, ndër to bashkëpunimi me këngëtaren Eli Fara me këngën “Duamë”.

Më datë 5 Shkurt 2015, XOXO publikon videoklipin "Moj E Mira", në bashkëpunim me Imbro Manaj. Muzika e këngës u punua nga vetë XOXO, teksti u shkrua nga vetë XOXO. Videoklipi u prodhua nga Swart Production.

Më datë 29 Dhjetor 2015, Baby Brown & Imbro Manaj publikojnë videoklipin "Per Ty".

Më datë 13 Nëntor 2016, Imbro Manaj publikon videoklipin "Tony Montana". Muzika e këngës u punua nga Alsked Rrenja, ndërsa teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 1 Korrik 2017, Imbro Manaj publikon videoklipin "Capo Italiano". Muzika e këngës u punua nga Ilir Tironsi, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alsked Rrenja.

Më datë 4 Korrik 2018, Anila Mimani publikon videoklipin "Te Du Pa Fjale", në bashkëpunim me Imbro Manaj. Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, teksti u shkrua nga vetë Anila Mimani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Arifi.

Më datë 12 Korrik 2018, Eli Fara publikon videoklipin "Duame", në bashkëpunim me Imbro & Band. Muzika e këngës u punua nga Adrian Hila, teksti u shkrua nga Rovena Dilo, Adrian Hila, ndërsa për orkestrimin u kujdes Adrian Hila.

Në Dhjetor 2018, Marko Strazimiri & Imbro marrin pjesë në Festivali I 57-Të Në Rtsh me këngën "Leyla" me tekst dhe muzikë nga Adrian Hila.

Më datë 26 Dhjetor 2018, Imbro Manaj publikon videoklipin "Mi Amor". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 26 Qershor 2019, Imbro Manaj publikon videoklipin "Xha Xha". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Imbro Manaj.

Më datë 8 Shtator 2019, Imbro Manaj publikon videoklipin "Te Merav". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa teksti u shkrua nga Imbro Manaj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019