Më mbaj mend (për 1 muaj)

Imbro Manaj - Diamanti Im Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Diamanti Im" kënduar nga Imbro Manaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Florian Tufallari & Ilir Tironsi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dicka ndodh me ty
kur t'shikoj ne sy.
Me fjale sta shpjegoj
me ty fantazoj. 2x

Ref

Diamanti im je ti
o per syte e mi.
Shkelqen per mua
me jep lumturi.

Diamanti im je ti
oj dashni.
O shkelqen per mua
me jep lumturi.

Ty ne cdo moment
Dua te tkem prezent.
Je ti nje frymzim
ender pa mbarim. 2x

Publikimi: 20/10/2016
Teksti: Imbro ManajMë Shumë Këngë Nga Imbro Manaj:


Komente mbi këtë këngëImbro Manaj - Diamanti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diamanti Im".
3. Video është e këngës "Diamanti Im", por nuk këndohet nga Imbro Manaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.