Imer Raçi Poezi
Imer Raçi

Tema: Poezi Për Gëzim


Isha Dhe Jam

Isha pa fat,
Andaj, e fitova fatin.

Isha i mërzitur,
Andaj, e fitova gëzimin.

Kërkoja atë që nuk e kisha,
Atë e gjeta.

- Poezi nga Imer Raçi


- U dërgua nga Imi123 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0