Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Gëzim

Isha Dhe Jam

Isha pa fat,
Andaj, e fitova fatin.

Isha i mërzitur,
Andaj, e fitova gëzimin.

Kërkoja atë që nuk e kisha,
Atë e gjeta.

- poezi nga Imer Raçi


- Poezia u dërgua nga Imi123 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  21

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet