Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Lamtumirë!

Ti po largohesh...
Kthimi do të mungoj
Nuk ka kthim?
Por, qëndrim dhe më pak

Lamtumirë!

- poezi nga Imer Raçi


- Poezia u dërgua nga Imi123 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  8

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet