Tema: Poezi Për Trishtim

Ju Falë

Me këmbët e thyera
u ngrita në këmbë
dhe juve...
Ju falë

- poezi nga Imer Raçi


- Poezia u dërgua nga Imi123 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2