Më mbaj mend (për 1 muaj)


Imer Rama

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Imer Rama është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2019, Imer Rama publikon albumin "Live 100% 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive 100% 2019 (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Argjend Zymberi

Liridon Haxhijaj

Arsim Hakiqi

Valon Miftari

Emin Tafa

Fatmir Imeri

Lavdrim Xhelili

Traboin Mehaj

Erblini

Bajram Hajdini

Tags: Imer Rama


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet