Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Immortal X

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Londrit Xhelili
  • Vendlindja:
  • Turi, Bujanoc 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
BIOGRAFIA: Immortal X është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertet eshte Londrit Xhelili dhe vjen nga Bujanoci, nga nje fshat i quajtur Turi. E ka filluar muziken nga mosha 14 Vjeqare. Albumi i tij i pare ishte "KM (KillerMan)". Ky eshte eshe emri i grupit qe ne kete moment nuk ka shume antarë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ibro

4NI

Totti

Nikinjoo

King Kriss

Mc Kristi

Mc Qlira

Dion

Faton Morina

THUG1

Tags: Immortal X, The Immortal, Immortal, Londrit Xhelili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet