A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ndodh sot

ne teksteshqip.com

(Story)

Elhaida Dani

mbush sot

26 vjeç

Ed Sheeran

mbush sot

28 vjeç

Frederik Rreshpja

përkujtohet sot

në 13 vjetorin e vdekjes

Pantelis Pantelidis

përkujtohet nesër

në 3 vjetorin e vdekjes

» See More About This Event »

🔝 TopSpot 100

» Full charts »

📊 This Week's Poll

Këngëtari Më I Mirë?
Poll Of The Week: 11-17 Shkurt 2019  

(38%, 117 votes)
(26%, 81 votes)
(25%, 76 votes)
(6%, 20 votes)
(4%, 11 votes)
(1%, 4 votes)

Votes: 309

Voter turnout:

Poll added by:  AngelaDomiOTR

More Polls »


🔜 Coming Soon Music Videos ⌛

“Last Hurrah”

Bebe Rexha

2019-02-15T18:00:00

“Ilegal”

Rina

2019-02-20T18:00:00

“Lule Bore”

Jumpa & Young Zerka

2019-02-22T18:00:00

“Dhurate Prej Saj”

Elgit Doda Feat. Killua

së shpejti...

“Havana”

John Shahu

së shpejti...

“Hana”

Mentor Haziri

së shpejti...

“Susta”

Gili & Buraku

së shpejti...

“Lila”

Getinjo & Sandro

së shpejti...

“Katile”

Irkenc Hyka

së shpejti...

“Shqiptar 3”

Gold Ag

së shpejti...

» More Videos »

🆕 Updates

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019