Më mbaj mend (për 1 muaj)

Indrit Mesiti - Cicat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Cicat dua ti prek, ti shtrëngoj
cicat dua të ti fërkoj

Sutjenat po na shqetësojnë
sikur ti hiqje, do prishesha
kokën do të fusja mes tyre
ti nuhas ato, ti lëpija ato
ti thith ato, boll u puthëm
po më vjen për te vjellë

Hiqi sutjenat, hiqi sutjenat
mos ki frikë
preke k**in që po vdes për ty
hiqi sutjenat, hiqi sutjenat
jo, ti mos ki turp
ke për ta parë sa do të kënaqesh

Por ti insiston të puthesh
buzët e mia kanë humbur ndjeshmërinë
cicat kërkojnë
dorën e çoj, por ti ma heq
u ngrefa, u shkrefa disa herë
po mos ja q* ropt
se dy copa mishi janë

Hiqi sutjenat, hiqi sutjenat
të luten mos ki frikë
tek e nxorra k**in që po vdes për ty
hiqi sutjenat, hiqi sutjenat
të lutem mos ki turp
ke për të parë sa do të kënaqesh
Indrit Mesiti
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/05/2013


Indrit Mesiti - Cicat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cicat".
3. Video është e këngës "Cicat", por nuk këndohet nga Indrit Mesiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Indrit Mesiti:


Komente 0