A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Indrit Mesiti - Sakrifica


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/04/2005

2005-04-17T00:00:00

Participating in

Top Fest 2It's a long time that we try finding the lyrics to "Sakrifica" sung by Indrit Mesiti.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Siciliana Mazi. We wish that's the lyrics you are looking for:

hej king sdo te vdes ndarja ime do tjetet feste do festoj qe ne u ndam qe ne fund e lire une jam.me pelqen dhe ti jo nuk e mohoj por ne burgun tend te arte nuk mund te jetoj

ref :le te jete dhe me flori burg eshte perseri se sakrifikoj vetveten per nje dashuri ti me thua se ne jete sakrifica une robina jot e qete ti ali baba

strofa 2:dua dua qe te rri me ate qe me pelqen ta bej jeten shpirti im pa censur e kufizim. me pelqen dhe ti jo nuk e mohoj por ne burgun tend te arte nuk mund te jetoj

ref:le te jete................etj


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019