Më mbaj mend (për 1 muaj)


Indrit Mlika - Potpuri Shkodrane

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri Shkodrane".
3. Video është e këngës "Potpuri Shkodrane", por nuk këndohet nga Indrit Mlika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Indrit Mlika - Potpuri Shkodrane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

11/05/2013

2013-05-11T00:35:42+00:00eja eja lule oo
se ne ty dot thu punon (2x)

ka shkun men ja meu fejue
e ne malli ulqinake, aman ulqinake sma do merra na sem ka zani ziu ma rra, aman ulqinake sma do merra na sem ka zani ziu ma rra

hajde

kur ma ven boqen e kuqe
me vushene burr burri ani ja sa mar moj buz burbuqe as ma fal synin e zi,ani ja sa mar moj buz burbuqe as ma fal synin e zi

si u ba kjo pula e verri, edhe deti qordalas, ani mosja preshe tin beqari gjithmone gjine ne do meu marra,ani mosja preshe tin beqari gjithmone gjine ne do me marra

merve (5x) ni tu flule zemren e di me mule

merve (4x) ni tu flu e zemer di me mule

qonja(5x) zoti stan e per dasenin qe patne

qonja (4x) zoti stan e per dashurin qe patne

hajde(5x) dush te rri me se ta pim rakine

hajde (4x) dush te rri me se ta pim rakine

hajde (5x) manushaqe puthi gushe faqe

hajde (5x) manushaqe puthi gushe faqe

enmira qe shkon mellen (2x)
a shkon vetem aneken (2x)

o bubububumu e moj na daj mushku que na daj mushku que moj diten tuj me mue

enmira qe shkon me lop (2x)
a shkon vetem ameson (2x)

o bubububumu e moj na daj mushku que na daj mushku que moj diten tuj me mue


Ky tekst u dërgua nga Maria
Më Shumë Këngë Nga Indrit Mlika:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet