Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Infinit Records - Ekrem Gj. (ilmatic Diss,3.)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ekrem Gj. (ilmatic Diss,3.)".
3. Video është e këngës "Ekrem Gj. (ilmatic Diss,3.)", por nuk këndohet nga Infinit Records.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Infinit Records - Ekrem Gj. (ilmatic Diss,3.)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/07/2012

2012-07-31T11:10:39+00:00INTRO:

Yeah, Ekrem Gj....agains Illmatic
U sucks dick and ..... fuckin...

(verse 1)

KUR JA KOM NISE ME REPIT,
POSTERAT I KOM NGJIT,
BEKA U KON I VETMI QE KASETA KA SHIT,
DENNY BOY- DALIGS, KTA KREJTE JONE KANE THMI,
BASHKE ME MU TU U MUNU,DESHA EN MUZIKE MI SHTI,

(verse 2)

HEJ, HEJ, NAL SE E KOM 1 TEKST QY SA T'MIRE
NDODONE MORREM PJESE KISHE GJENERATE E RE,
VENIN E DYTE E MORRA, SEN TKARIT SEM KA VY,
BITIN NGJYST T'KONGES E LSHOVA, JA NISI MEM DHIMTE KRYTE,
SE MVINE KEJT DO BALA KISHE QA KARIN PO BOJNE,
TEKSTET ME INSTRUMENTALLA T'TUPAKIT, NUK SHKOJNE,
E LYPSHIN REVANZH PIDHAT E KQIJ BOLE NUK KANE,
SIKUR TI ILLKONCEPT ME EMEN T'VJEDHUN MUT HANE,

(verse 3)

ME EMEN T'VJEDHUN SHET MEN, COPY PASTE NKIT FORUM,
U DESHT ME QIT KIT KANG SE NISE ME SHIT KURUM,
BUM, BUM, TI PER HIP HOP JE SI AFRIM MUQIQI
PER KONG POPULLORE, TI JE NIFAR LLOJ BIQI,
QE SHET MEN, TU MENU MENTALLIN ME MUJTE,
TU SHENU MA I PARI, ---------------------T'MIJA TU E GJUJTE,
TU MENU PA HAJGARE QE MENTI OSHT MEMLI,
VEQ MEMLI I KOPJON TEKSTET PREJ REVISTES PIONERI,

(verse 4)

E MENTI OSHT GJENTIL, EKREMI OSHT GJENTILL,
KUR JEMI BASHKE ME ILL, T'QIJME BASHKE ME STILL,,
GUXO FOL MA ANEJ GOJEN BOKS TA MUSHI,
T'SHKAKTOJ DEME NERVORE, BOHESH SIKUR GJORGJ BUSHI,
GLLUP KREJTE, FOL SHPEJTE, --------------------------
KTO BETELLS JONE PER MU -----------------UNE BOJ,
TASH EN PERFUNDIM, VEQ 1 SEN TA PRANOJ,
DORZIMIN TEND SE PO DIHET KUSH KET BETTELL E FITOJ,

Outro:

Yeah, Ekrem Gj!!

(qitu do fjale mungojne, sun i kom kuptu, mir, amo nese dikush i dine ti permirsojne) thnx...
tungat!


Ky tekst u dërgua nga  adhurim
Më Shumë Këngë Nga Infinit Records:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet