Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ingrit Gjoni - Jek E Jek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jek E Jek".
3. Video është e këngës "Jek E Jek", por nuk këndohet nga Ingrit Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ingrit Gjoni - Jek E Jek Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Stine

Këngë e albumit:

"Hite Ne Eurostar 2"

Këngë e albumit:

"Ekstrem"

Komente

1 🔥

15/05/2009

2009-05-15T16:03:07+01:00StinE:
Aha...Ciki-ciki Baby Girl Hee!
Uu...My Baby
Ingrid Gjoni ec shpirti...!
Wauuu...Yeah-yeah-yeaH!

Do ta ndal, do ta ndez
do ta coj une naten peshe
me tjetrin sot kaloj
gjithshka, zemren tja dhuroj
do ta marr, do ta gris
historine e dashurise
Tani jemi jek e jek
une bej qejf e ti ne siklet.

Se gjithshka une prapa e lashe
zemren time nuk ta dhashe
zemren time nuk ta dhashe
merre lehte avash avash.

Tani lojen e humbe
ti pranoje se u munde
mos e ve veten ne siklet
tani jemi jek e jek.

(refreni)(2x)
Tani jemi jek e jek
hiqi durt dhe mos me prek
hiqi durt dhe mos me prek
tani jemi jek e jek.

jek e jek (3x)

Do ta ndal, do ta ndez
do ta coj une naten peshe
me tjetrin sot kaloj
gjithshka, zemren tja dhuroj
do ta marr, do ta gris
historine e dashurise
Tani jemi jek e jek
une bej qejf e ti ne siklet.

Se gjithshka une prapa e lashe
zemren time nuk ta dhashe
zemren time nuk ta dhashe
merre lehte avash avash.

Tani lojen e humbe
ti pranoje se u munde
mos e ve veten ne siklet
tani jemi jek e jek.

(refreni)(4x)
Tani jemi jek e jek
hiqi durt dhe mos me prek
hiqi durt dhe mos me prek
tani jemi jek e jek.

jek e jek (3x)

(4x)
Tani jemi jek e jek
hiqi durt dhe mos me prek
hiqi durt dhe mos me prek
tani jemi jek e jek.

Muzika: Stine
Teksti: Stine
Orkestrimi: Stine

Ky tekst u dërgua nga Gulu
Më Shumë Këngë Nga Ingrit Gjoni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet