Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ingrit Gjoni - Perse Me Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  46

perse me mua aaaaa
perse me mua aaaaa
çi thua zemres dhe
ku e fsheh ti shpirtin
lotet mi fal me tjetren
e ndal flirtin
nje jete eshte kjo
nje zemer me shume fjale
me mua qesh
tjetres puthjet i fal.(2x)

Te dua thua
dhe ben sikur me do
perse me mua kur iken tek ajo
dhe kur te sheh
me egon tende shkuar
prap them perse
diku une kam gabuar.

Tani jam vetem dhe
lotet kam mbi duar
ne syte e mi
lotet me kane shterruar,
lotet me kan shterruar .
çi thua zemres dhe
ku e fsheh ti shpirtin
lotet mi fal me tjetren e ndal flirtin
nje jete eshte kjo
nje zemer me shume fjale
me mua qesh
tjetres puthjet i fal.(2x)

Te dua thua dhe
ben sikur me do
perse me mua
kur iken tek ajo dhe kur te sheh
me egon tende shkuar
prap them perse
diku une kam gabuar.


Ky tekst u dërgua nga  KaltrinaIngrit Gjoni
Publikimi: 01/12/2010
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gramoz Kozeli


Ingrit Gjoni - Perse Me Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perse Me Mua".
3. Video është e këngës "Perse Me Mua", por nuk këndohet nga Ingrit Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ingrit Gjoni:


Komente 0