Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ingrit Gjoni & Inis Gjoni - Jeta Vazhdon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Vazhdon".
3. Video është e këngës "Jeta Vazhdon", por nuk këndohet nga Ingrit Gjoni & Inis Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ingrit Gjoni & Inis Gjoni - Jeta Vazhdon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/12/2009

2009-12-20T16:31:38+01:00Inis....
falem zgjiohem nga zerat qe flasin hapen dritaret dhe komshit bertasin me ndjen me mungon fluturoj te takoj dhe kerkoj po s'te gjiej por e di prane ti qendron jeta esht moment jeta esht nje çast e embel e bukur dhe nje here e tharpt si gjiethet e pemve qe bjien e ngrihen nga nga moment e saj qe s'duhen te dijen

Ingrid....
falem zgjiohem nga nje enderr enderr zerat flasin e me thon

Ref..2x
nga lart nje ze si jehon nga endrra e keqe me zgjion
dhe ky ze me forca me mbron dhe me thot se jeta vazhdon

Ingrid...
kur te ngrihem neser zi nje .....
e ndjej aromen e dites dhe po pres sa te lodhen do mar me motodet qe kur te hapen dritaret grifat me s'degjoi nje makine te vogel do ta krijoj me fantasin......gijthçka esht e bukur kur me te e kaloj

Ingrid...
falem zgjiohem nga nje enderr enderr zerat flasin e me thon

Ref..2x
nga lart nje ze si jehon nga endrra e keqe me zgjion
dhe ky ze me forca me mbron dhe me thot se jeta vazhdon

Ref...2x
nga lart nje ze si jehon nga endrra e keqe me zgjion
dhe ky ze me forca me mbron dhe me thot se jeta vazhdon


Ky tekst u dërgua nga Egzon
Më Shumë Këngë Nga Ingrit Gjoni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë