A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ingrit Gjoni - Njeri Tjetrit


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Lyrics:

Big Basta

Music & Arrangement:

Flori Mumajesi

Song from the album:

"Vjeshte Dimer '08"

Song from the album:

"Ekstrem"


Njesoj eshte fillimi
fjalet do te binin
si engjej qe bien
me vone e ndjen
se ti nuk e njeh

nese me do
duhet te me thash
ti e di une te kam provuar
s'je me jo ai qe kam njohur
ti e di zemer jam e lodhur

Ref.x2
anananana...Nuk dua
anananana...Me mua
anananana...Nuk jemi
anananana...Jo per NJERI TJETRIN

nese me do
duhet te me thash
ti e di une te kam provuar
s'je me jo ai qe kam njohur
ti e di zemer jam e lodhur

Ref.x2
anananana...Nuk dua
anananana...Me mua
anananana...Nuk jemi
anananana...Jo per NJERI TJETRIN

Nuk dua.....
Me mua......
Nuk jemi.....
Jo per NJERI TJETRIN


Lyrics submited by Diona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019