Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ingrit Gjoni & Inis Gjoni - Pa Titull
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Titull".
3. Video është e këngës "Pa Titull", por nuk këndohet nga Ingrit Gjoni & Inis Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ingrit Gjoni & Inis Gjoni - Pa Titull Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

Muzika & Orkestrimi:

Kristi Popa

Teksti:

Dr. Flori

Këngë e albumit:

"Imazh I Ri"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2001

Komente

Asnjë Koment

01/11/2001

2001-10-31T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Titull" kënduar nga Ingrit Gjoni & Inis Gjoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Kristi Popa
Teksti: Dr. Flori
Orkestrimi: Kristi Popa

Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

B.O.K - Pa Titull

Lek-pounds Let loose let rip
Flak ka qes when I bounce on the whip
Lek-pounds That don’t mean shit
See me rolllin with a brand new whip
Lek-pounds nuk e di a m’dalin
Nuk e di a m’dalin
Lek-pounds nuk e di a m’dalin
Nuk e di a m’dalin

Let loose let rip
Let loose let rip
Let loose let rip
Face so clapped but da ass so big

E kom menjen bosh... e prap ma shume se ti, trust me...
Kur m’shohin posht, kta menojn se jam lodh... plzzzz
Femna hup kontroll, n’krevat po e kujt o sdi
Po nuk m’intereson shume, I’m just tryina hit That spot, G
Nuk vej etiket, jom vet... nuk boj diss per kon une boj pune vlla
85 kilo kom pesh, e prap se prap i dal para sumo
Kujdes, gjuha, mos fol shume se prishet krejt puna
Vjen ktej me goma ik n’kam e ato nuk jan as kamt tuja
Kujdes, gjuha, mos fol shume se prishet krejt puna
Vjen ktej me goma ik n’kam e ato nuk jan as kamt tuja

[REF.:]
Lek-pounds Let loose let rip
Flak ka qes when I bounce on the whip
Lek-pounds That don’t mean shit
See me rolllin with a brand new whip
Lek-pounds nuk e di a m’dalin
Nuk e di a m’dalin
Lek-pounds nuk e di a m’dalin
Nuk e di a m’dalin

Let loose let rip
Let loose let rip
Let loose let rip
Face so clapped but da ass so big

Shhh mos fol t’boj BE, ske nder men me dal 1 hap para
Hup identitet e ca ke,
Kta menojn qe po mdalin gara
Mos luj me zara, mos meno ma gjat une I kom t’mdhaja
plumo o plata, une I mas me pare t’thata
Krejt em pershendesin, i boj t’fala eksit,
Big booty gyal big booty gyal, I went in on her and came out... brexit
Thjesht E kom prej vesit, basic-ally
I’m all it you’re basic-basic
Une I du t’mdhaja, mrapa, sheshit
T’holla, t’gjata une I thej mesit
T’mdhaja - Mrapa - Sheshit
T’mdhaja - Mrapa - Sheshit
T’holla, t’gjata une i thej mesit

[REF.:]
Lek-pounds Let loose let rip
Flak ka qes when I bounce on the whip
Lek-pounds That don’t mean shit
See me rolllin with a brand new whip
Lek-pounds nuk e di a m’dalin
Nuk e di a m’dalin
Lek-pounds nuk e di a m’dalin
Nuk e di a m’dalin

Let loose let rip
Let loose let rip
Let loose let rip
Face so clapped but da ass so big

Sabiani - Pa Titull

[Sabiani:]
Do te jete kjo nata me e gjate
Vendi jot eshte bosh je shum large
Me mungon fjala shpirti im
Me mesove ndjenjen dashuri

[Marseli 2X:]
Dua qe te ndjej aromen tende
Ne cdo frymemarrje ti me mungon
Dua qe ti ndjej buzet e tua
thelle ne shpirtin tim jeton

[Sabiani:]
Ky oqean pa fund sot na ndane
Dhe pse large syve te ndjej prane
Te shoh ne enderr dhe te prek ngadale
Enderra ime e bukur si nje perralle

[Marseli 2X:]
Dua qe te ndjej aromen tende
Ne cdo frymemarrje ti me mungone
Dua qe ti ndjej buzet e tua
thelle ne shpirtin tim jeton

Dua qe te ndjej aromen tende
Ne cdo frymemarrje ti me mungone
Dua qe ti ndjej buzet e tua
thelle ne shpirtin tim jeton

Sekondari - Pa Titull

rruga urrejtja ka rruga i kena lshu parrullat
atyne qe u thu ti kulla un tthem ti kom rexu kullat
me i mor me i nis kunjat me i fshi kto bubuzhelat
llafe neper konge vec keni mos u fryni si gjela
e nje fryme nga pika nisi mos me pas kurre frike nga disi
me i pre kto lisat tkarit jau vej sharr lis per mas lisi
e gjaku del ca gjaku tvikan zjarr ca zjarr cakmaku
per me marr hak per mas haku si tenxheres vej kapakun
muhabet i lon pergjys jo po ngjysh ca bon qysh
qysh po si ka pak ta lshoj tkalon jeta para sysh
e kan parasysh du me tthon vec dicka
sjena rrepera vari karin kshuqe mendo kur tbosh dicka
se me ne ka dicka qe tpengon per gjithcka
po te bojm valla se mbizotrojm ala
se me t'thon aaa sdi me tlon me llap
di me tthon vetem kaq vetem kaqVERSIONE TË TJERA TË KËSAJ KËNGE:


Më Shumë Këngë Nga Ingrit Gjoni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë