A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Ingrit Gjoni - Nemi Nemi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2009

2009-11-19T00:00:00

Lyrics:

Big Basta

Music, Lyrics & Arrangement:

Flori Mumajesi

Song from the album:

"Ekstrem"

Participating in

Kënga Magjike 2009
huuhhh huuuhh huuuhh

Me zgjon nje alarm
ora eshte dy
ne telefon kam thirrje nga ti
e di eshte vone
po mbreme ishim bashke
dalengadale
vishem ashtu siç do ti
je ne pritje
dhe nxitoj te vi
asgje tjeter
une nuk dua sot
vetem nje dite
me ty nuk mjafton

REF 2x:
huuuhh... nëmi, nëmi, nëmi, nëmi ti vete
huuuhh nëmi, nëmi puthjet dua ti kem
huuhhh iken, iken, iken, iken ditet
huuuhh nëmi, nëmi huuuhh nëmi, nëmi

vishem ashtu siç do ti
je ne pritje
dhe nxitoj te vi
asgje tjeter
une nuk dua sot
vetem nje dite
me ty nuk mjafton

REF 3x:
huuuhh... nëmi, nëmi, nëmi, nëmi ti vete
huuuhh nëmi, nëmi puthjet dua ti kem
huuhhh iken, iken, iken, iken ditet
huuuhh nëmi, nëmi huuuhh nëmi, nëmi

oooooooooo ohooo oho


Lyrics submited by Lisena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019