A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ingrit Gjoni - Me Fal


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/07/2010

2010-07-16T07:07:57

Music, Lyrics & Arrangement:

Flori Mumajesi

Video Production:

Alexander Video

Song from the album:

"Impossible"

Song from the album:

"Hitet E Veres"


Me ty une i jetoj
ditet e mija
ahaaa...
dhe pse jam vetem une
ajo qe gabon
ahaaa....
te kam lenduar ty
por jo s'e dija
ahaaa....
te lutem me beso
do ndryshoj
ahaaa...

Ref..2x
Me fal o zemer
Me fal o shpirt
dhe nese lodhesh ti
ndonje dite
jo mos ik

Me fal...Me fal
jo mos ik

Sikur te mos ishe
ti dashurija
ahaaa...
nuk do vazhdoja une
per ty te kendoj
ahaaa...
te kam lenduar ty
por jo s'e dija
ahaaa...
te lutem me beso
do ndryshoj
ahaaa...

Ref..4x
Me fal o zemer
Me fal o shpirt
dhe nese lodhesh ti
ndonje dite
jo mos ik


Lyrics submited by Egzon Kaloshi   EgzonKalo
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019