A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ingrit Gjoni - Harronim Te Dy


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Music & Arrangement:

Elgit Doda

Video Production:

MAX Production

Song from the album:

"Impossible"

Song from the album:

"Vjeshte-Dimer 2011-2012"


sa her u lenduam,
dhe humbem te dy,
diku ne gabuam,
si un edhe ti.
ndonse ditet netet ikin shpejt
ndonse muajt vitet do ta rikthejn
sa her

ref.
harroje ti, harroja dhe un
harruam nje zemer do dicka me shume
harronim ne veten pa then te verteten
dhe sa koh un pa ty do jem, do jem, do jem

sa fat i ndaluar
per mua dhe ty
dhe nese shpresuam te dy e dim e dim

ref.
harroje ti, harroja dhe un
harruam nje zemer do dicka me shume
harronim ne veten pa then te verteten
dhe sa koh un pa ty do jem,do jem, do jem (x2)


Lyrics submited by Kristen Kris
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019