Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ingrit Gjoni - Me Duaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Duaj".
3. Video është e këngës "Me Duaj", por nuk këndohet nga Ingrit Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ingrit Gjoni - Me Duaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  31

Teksti:

Ronela Hajati

Muzika & Orkestrimi:

Elgit Doda

Këngë e albumit:

"Shkurt E Shqip"

Këngë e albumit:

"Impossible"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2012

Komente

1 🔥

01/10/2012

2012-10-01T02:22:19+00:00Yambo... introducing Ingrid Gjoni...
shake your booty-booty-booty left & right
Hey you boys in the house
Hey you boys in the house
Feelin'-feelin' mad
Feelin'-feelin' tough
Hey you boys in the house
boys in the house
Feelin'-feelin' mad
Feelin'-feelin' tough
Hey you ladies in the house
Hey you ladies in the house
Feelin'-feelin' mad
Feelin'-feelin' angry
Ladies in the house
Ladies in the house
Feelin'-feelin' mad
Feelin'-feelin' angry

Me ndal nuk te njihja
dhe te pyes kush je ti
m'afrohesh dhe me thua "Nuk kam frike"
ndaj ty te them ti duaj trupin tim me fort

Ajo te do, une e di te do
ti jo nuk e do e mos e kerko jo
ti me do, une e di me do
se nuk jam ajo e nga une si e do

REF:
All I Get it, All-all I Get it, All I Get it
Come on baby do it tonight
All I Get it, All-all I Get it, All I Get it
Come on baby suck it tonight

..............
..............

Ajo te do, une e di te do
ti jo nuk e do e mos e kerko jo
ti me do, une e di me do
se nuk jam ajo e nga une si e do

REF:
All I Get it, All-all I Get it, All I Get it
Come on baby do it tonight
All I Get it, All-all I Get it, All I Get it
Come on baby suck it tonight
tonight... tonight... tonight...

REF 2x:
All I Get it, All-all I Get it, All I Get it
Come on baby do it tonight
All I Get it, All-all I Get it, All I Get it
Come on baby suck it tonight

(You're that lady I Like, I like, I like, I like)
(You're that lady I want, I want, I want, I want)
(What's your name girl?) You know it...
(I know your name girl) You know me...


Ky tekst u dërgua nga arjola muca
Më Shumë Këngë Nga Ingrit Gjoni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet