Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Ingrit Gjoni - Mbretereshe  (Feat. Gjeto Luca)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  21

Komente

1 🔥

20/10/2014

2014-10-20T18:19:12+00:00

Featuring

Gjeto Luca

Muzika & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Teksti:

Endrit Mumajesi

Orkestrimi:

De Vox

Video Produksioni:

MAX Production

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14
fjalet jan teper kur teper lendon
nuk jam e verber se zemra s'shikon
po shkoj po shkoj

guxova te doja se frika sme mbron
se mbrojte as ti ate qe te don
po shkoj po shkoj

a me prit
zemren mos e fal o shpirt
o ti drit
ka me te lagur loti im

jo mos vdes
vi nga larg te sjelli shpres
jo mos vdes
je shqiptare je mbretereshe

guxova te doja se frika sme mbron
se mbrojte as ti ate qe te don
po shkoj po shkoj

fjalet jan teper kur teper lendon
nuk jam e verber se zemra s'shikon
po shkoj po shkoj

a me prit
zemren mos e fal o shpirt
o ti drit
ka me te lagur loti im

jo mos vdes
vi nga larg te sjelli shpres
jo mos vdes
je shqiptare je mbretereshe


Ky tekst u dërgua nga  dini98
Më Shumë Këngë Nga Ingrit Gjoni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet