Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ingrit Gjoni - Fustani Pika Pika

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fustani Pika Pika".
3. Video është e këngës "Fustani Pika Pika", por nuk këndohet nga Ingrit Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ingrit Gjoni - Fustani Pika Pika  (Feat. Gjeto Luca)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  15

Muzika:

Gramoz Kozeli

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Teksti:

Gjeto Luca

Orkestrimi:

De Vox

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Gjeto Luca

01/06/2017

2017-06-01T18:00:00+00:00Ingrit:
Ban, per mua gjithcka ban
Don, me m'pas cdo nat po don
S'bon, jo kshu me nuk shkon
E ran, kjo loj u ba e ran

Nale ti nale, kohen sonte nale
Un s'du me t'fale po zemren ma ka marre
O ma ka marre zemren ma ka marre
Ma ka marre zemren ma ka marre

Gjeto:
Fustanin me pika, pika
Zot i madh sa mire te rrika
Te ndihmoj un te ta heq
Shejtane o dreq

Krejt cka kam ta kisha dhanë
Te kem timen moj shejtan
Te ndihmoj un te ta heq
Shejtane o dreq

Ingrit:
Ban, per mua gjithçka ban
Don, me m'pas çdo natë po don
S‘ban, jo kshu më nuk shkon
E ranë, kjo lojë u ba e ranë

Nale ti nale, kohen sonte nale
Unë s'du me t'faleë po zemren ma ka marre
O ma ka marre, zemren ma ka marre
Ma ka marre zemren ma ka marre

Gjeto:
Fustanin me pika, pika
Zot i madh sa mire te rrika
Të ndihmoj unë te ta heq
Shejtane o dreq

Krejt çka kam ta kisha dhanë
Te kem timen moj shejtan
Te ndihmoj unë te ta heq
Shejtane o dreq

Ingrit:
O ma ka marre, zemren ma ka marre
Ma ka marre, zemren ma ka marre

Gjeto:
Fustanin me pika, pika
Zot i madh sa mirë te rrika
Te ndihmoj unë te ta heq
Shejtane o dreq

Krejt çka kam ta kisha dhanë
Te kem timen moj shejtan
Te ndihmoj unë te ta heq
Shejtane o dreq


Ky tekst u dërgua nga  imbebe
Më Shumë Këngë Nga Ingrit Gjoni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet