A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ingrid Jushi & Edison Abazi - Cika Bom Bom


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/04/2005

2005-04-17T00:00:00

Participating in

Top Fest 2It's a long time that we try finding the lyrics to "Cika Bom Bom" sung by Ingrid Jushi & Edison Abazi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Ingrid Jushi & Edison Abazi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019